Zanim oszust jakiekolwiek pieniądze "wyśle" osobie, którą chce oszukać — najpierw zażąda wielu różnych opłat np.: bankowych, na prawnika, na przesyłkę itp. itd. A potem zniknie z tymi pieniędzmi jakie już otrzymał...

 

Nigerian scam: "Primera EL LOTTO Wartosci € 10,437, 673. 68 zwrócone do ministerstwa  Hacjendy " —> Nigeryjskie oszustwo 


INTERNATIONAL LOTTERY / BONO LOTTO PROGRAMME

Dzień Dobry,

Zawiadomienie o wygranej!!!
Mamy  przyjemność poinformować o  wynikach  Primera EL LOTTO międzynarodowego programu promujacego nasza loterie, która odbyła Się  20 stycznia 2014 roku jako część naszego rocznego programu  promocyjnego. Ze względu na mieszanie się  niektórych nazw i numerów, wyniki zostały podane 27 stycznia 2014, Twoje imię i nazwisko przypisane do kuponu o Numerze 01-0157 I numerze seryjnym 234-04712163-254,  zwycięski numer ,który przyniosl szczęście To  09-29-35-40-41, 01-08  wygrał na loterii w 2. kategorii.
Dlatego  został zatwierdzony do wypłaty  jednorazowej Sumy € 869, 806,14 Euro (Osiemset sześćdziesiąt dziewięć tysięcy osiemsetsześć  I czternascie  Euro centow) w gotówce. Kwota  ta stanowi czesc puli wygranej o lacznej  Wartosci € 10,437, 673. 68 ktora zostala rozdzielona Pomiedzy 12  Zwycięzców. Wszyscy uczestnicy zostali wytypowani poprzez system głosowania komputerowego z bazy 136,040 Nazwisk z Australii, Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Europy, w ramach naszego międzynarodowego programu promocyjnego.


Gratulujemy!!!
Do naszych  rocznych  programow promocyjnych  przystapilo  miliony na całym świecie I na zawsze zmienily one życie wielu zwycięzców. Wszystkie kupony uzywane w grze,  nabywane  przez  graczy w wielu krajach ,  mozna  kupic  u zatwierdzonych przez  rząd , licencjonowanych  i  autoryzowanych firmach  badz u  agentow . Wszyscy  międzynarodowi  zwycięzcy są  ewidencjonowanii i obslugiwani  przez upoważnionego przez rząd hiszpański oraz zarzad loterii  licencjonowanego agenta. Twoja wygrana jest zagwarantowana Twoim nazwiskiem i zostanie dopuszczona do zapłaty przez Ministerstwo po  weryfikacji  podanych przez Ciebie danych teleadresowych .Zgodnie z regulaminem gry , kwota wygranej zwolniona jest z podatku dochodowego i wszelkich prowizji.


TWÓJ agent kupil ten kupon na twoje nazwisko na tegoroczna edycje  międzynarodowego programu promocyjnego.Ze względu na mieszanie sie niektórych numerów i nazw ,aby uniknąć podwójnego roszczenia  przez niezarejestrowanych uczestników mogacych korzystac z tego programu, prosimy zachować  zwycieski kupon  od dnia publicznego ogłoszenia wynikow do dnia w ktorym mozliwe jest rozpatrzenie  zglaszanych  reklamacji  , a wygrane  pieniądze przekazane na podany  rachunek, ponieważ jest to część naszego protokołu  bezpieczeństwa.


Aby rozpocząć roszczenia loterii należy skontaktować się z agentem odpowiedzialnym za Płatności: Dr Maria  Gomez.  YEANON CONSULTANT  wydział  D/s operacji zagranicznych YEANON CONSULTANT. Hiszpania, Tel: +3461 121 8626 Fax: +3496 113 0919, I rozpoczac procedure przetwarzania i przelewu  pieniędzy na wskazany przez Panstwa  rachunek bankowy. Pamiętaj, że o cala sume pieniedzy mozesz ubiegac sie  nie później niż przed  26 lutego 2014, po tej dacie wszystkie środki zostaną zwrócone do ministerstwa  Hacjendy I zakwalifikowane  jako nieodebrane.


UWAGA: Ragniemy takze poinformowac ze twojemu agentowi zostanie wyplacone 6% prowizji  od wygranej kwoty pienieznej , po otrzymaniu jej przez ciebie na wskazany rachunek bankowy. Dołączamy  twój paragon / bilet, kupon loterii, zakupiony / grany przez reprezentujacego Cie agenta. Oryginał pozostaje u twojego agenta.Forme przetwarzania płatności należy wypełnić i wysłać do Agenta odpowiedzialnego za sprawy płatności  pod numer Faksu: +3496 113 0919, lub zeskanować i przesłać na podany adres  Emeil: yeanon@gestores.com—Nigerian Scam


Imie I nazwisko Beneficjenta:
Adres:
Miasto / Kraj:
Zawód:
Narodowość:
Płeć:
Data / Miejsce Urodzenia:
Telefon:
Nr faksu:
Nr Tel Komorkowego:
Gratulacje jeszcze raz.
szczerze MR. Raúl González
Return-Path: prvs=110580e6b0= fernando@uberlandia.mg.gov.br—Nigerian Scam